Kontaktní informace

B:POWER, a.s. 
U Borové 69
580 01 Havlíčkův Brod 
Česká republika
 

     
Telefon:   +420 569 777 777
Email:   info@bpower.cz
www:   www.bpower.cz 
Datová schránka:   a4siy2e

 

 

Společnost je registrována v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Hradci Králové pod spisovou značkou B 3014


 

Kontaktní osoby

Vedení společnosti

Bc. Jiří Musílek
ředitel společnosti
předseda představenstva
Tel.: +420 724 180 925
E-mail: jiri.musilek@bpower.cz

QR


Ing. Josef Géba
obchodní ředitel
člen představenstva
Tel.: +420 602 425 869
E-mail: josef.geba@bpower.cz
Kancelář Tišnov

QR


Ing. Karel Šmíd
vedoucí oddělení realizace a servis
člen představenstva
Tel.: +420 724 921 532
E-mail: karel.smid@bpower.cz

QR


Mgr. Pavel Žwak
obchodní manažer
Tel.: +420 725 902 003
E-mail: pavel.zwak@bpower.cz
Kancelář Olomouc

QR


Bc. Pavla Miksová
vedoucí správního oddělení 
Tel.: +420 724 870 194
E-mail: pavla.miksova@bpower.cz

QR

 

Obchod - zahraniční kanceláře

 

 

 Chorvatsko, Srbsko, Bosna, Slovinsko, Černá Hora

Davor Kubica
obchodní manažer
Tel.: +385 98 240 965
E-mail: davor.kubica@bpower.cz
Kancelář Chorvatsko

QR


 Polsko

Robert Galuszka
obchodní manažer
Tel.: +420 720 264 801
E-mail: robert.galuszka@bpower.cz
 

QR


Japonsko

Asai Akira
obchodní manažer
Tel.: +81 80 9411 1010
E-mail: a.asai@bpower.jp
Kancelář: 5F, 3-22, Togano-Cho, Kita-ku, Osaka 5300056

QR


Thajsko

Axel H. Girt
obchodní manažer
Tel.: +66 (0) 3 8110 789 (office)
Mobile, Whatsapp, Wechat, Line : +66 (0)8 3270 0083
E-mail: axelh.girt@bpower.cz
Kancelář: 161/33 Moo 1, T.Plutaluang, A.Sattahip, Chonburi 20180, Thailand

QR


Chakrit Tubsungnearn
obchodní ředitel pro Asii
Tel.: +66 (0)9 6946 6269
E-mail: chakrit.tubsungnearn@bpower.cz
Kancelář: 161/33 Moo 1, T.Plutaluang, A.Sattahip, Chonburi 20180, Thailand

QR


Malajsie

Mala Galani
obchodní manažerka
Tel.: +60 11 2367 2969
E-mail: mala.galani@bpower.cz
Kancelář7 Jalan Desa Kiara, Mont Kiara, 50480, Kuala Lumpur, Malajsie

QR

 

Servis



Tel.: +420 725 564 444
E-mail: servis@bpower.cz

QR


Kde nás najdete

Hlavní sídlo společnosti

B:POWER, a.s.
U Borové 69
580 01 Havlíčkův Brod


Kancelář Tišnov

B:POWER, a.s., kancelář Tišnov
Mrštíkova 820
666 03 Tišnov


Kancelář Olomouc

B:POWER, a.s.
Balbínova 364/15
779 00 Olomouc


Kancelář Chorvatsko

B:POWER HR, d.o.o.
Ul. Ksavera Šandora Đalskog 7
43000 Bjelovar